Kolekcje
Kategorie


BLOGI:  

Odwiedź na Pintereście profil użytkownika zrobionezdrewna.pl
     

Meble do łazienki

04.Szafka pod umywalkę 70

Cena 640,00 zł.

Szafka sosnowa Castello
(numer katalogowy - łazienka-04)

WYMIARY:
szerokość:  70cm
wysokość:  85cm
głębokość: 50cmMeble sosnowe w całości wykonane z litego drewna sosnowego.

Z drewna wykonane są fronty, boki, wieniec górny i dolny, czoła i boki szuflad oraz półki.

Elementy te są w 100% drewniane nie zaś z płyty czy forniru.

Jedynymi elementami wykonywanymi z płyty HDV są plecy oraz dna szuflad. Jest to zabieg mający na celu obniżenie wagi mebla. Na zamówienie możliwe jest również wykonanie tych elementów z drewna.

Fronty mebli wykonane są z bezsęcznego drewna sosnowego, natomiast boki i wieńce z selekcjonowanego drewna sęcznego.

Stylowe filunki oraz delikatne łuki nadają nowatorski charakter meblom przez co świetnie prezentują się w nowoczesnych wnętrzach.

Do drzwi stosowane są metalowe zawiasy puszkowe a do szuflad montowane są solidne również metalowe prowadnice z pełnym wysuwem, dzięki czemu będą one Państwu służyły przez wiele lat.

Meble te są skręcane nie zaś klejone dzięki czemu można je transportować w elementach oraz wielokrotnie skręcać i rozkręcać. Nie są one klejone na stałe.

Meble z kolekcji Castello to meble najczęściej lakierowane. Mogą one być również pokryte naturalnym woskiem. Paleta kolorów w obu przypadkach jest bardzo szeroka i zapewne pozwoli wybrać Państwu coś dla siebie.

 


Podane ceny mebli z kolekcji Castello uwzględniają już malowanie na wybrany kolor.
Witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Projekt strony: Foto-Minilab - www.e-serwisy.net | Copyright © 2009 by zrobionezdrewna.pl

Treść niniejszej strony, należącej do firmy Made of Wood Group, chroniona jest prawem autorskim. Cała zawartość strony, w tym znaki handlowe, logo, teksty i zdjęcia zamieszczone w tej witrynie są własnością firmy Made of Wood Group i podlegają ochronie na mocy praw własności intelektualnej. Wszelkie przypadki niedozwolonego użycia lub rozpowszechniania jakiejkolwiek zawartości witryny podlegają sankcjom na mocy prawa cywilnego i karnego.