WOSKOWANIE GRATIS

Nie zwlekaj! Woskowanie mebli drewnianych z kolekcji Hacienda w dowolnie wybranym kolorze GRATIS...

PROMOCJA SPRAWDŹ!

BEZSĘCZNE FRONTY

Fronty mebli sosnowych z Kolekcji Klasycznej wykonywane są z bezsęcznego drewna litego...

PROMOCJA SPRAWDŹ!

Meble strukturyzowane

Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych pozycji mebli strukturyzowanych. Oczywiście wszystkie nasze meble mogą być strukturyzowane i barwione według wzornika kolorów.

Wszystkie nasze meble mogą być strukturyzowane a następnie barwione naturalnymi woskami. Strukturyzowanie to wyrywanie z drewna części najbardziej miękkich. W rezultacie powierzchnia mebla przestaje być gładka i zyskuje liczne rowki i zagłębienia co do złudzenia przypomina deskę kryjącą w sobie 200 lat historii.

Zwykle w procesie produkcji powierzchnia mebli jest szlifowana, lakierowana lub woskowana a następnie polerowana w celu uzyskania maksymalnego poziomu gładkości a tym samym podniesienia wrażeń estetycznych końcowego produktu.

Strukturyzacja drewna to proces, w którym uzyskuje się niejednorodną powierzchnię z licznymi zagłębieniami i rowkami ale o określonej systematycznej strukturze. Do tego celu wykorzystuje się specjalistyczne maszyny z odpowiednim systemem szczotek, które wyrywają z drewna elementy bardziej miękkie, pozostawiając i odsłaniając części twardsze. Otrzymana powierzchnia mebla ma uporządkowany charakter (rowki i zagłębienia są w jednym kierunku) a cały mebel zyskuje unikatowy i wyjątkowy styl.

Strukturyzacja ma na celu osiągnięcie efektu mebli postarzanych, przypominających meble rustykalne, które kryją w sobie ponad 100 lat historii.

Meble z kolekcji Hacienda po procesie strukturyzacji drewna zyskują nadzwyczajny styl i formę.

 


FACHOWI KONSULTANCI

Nasi konsultanci to profesjonalny zespół ludzi, którzy udzielą wyczerpujących informacji i pomogą dokonać właściwego wyboru...

DOSTAWA Z WNIESIENIEM

Nasza oferta obejmuje wniesienie mebli do mieszkania lub domu klienta oraz montaż mebli na miejscu...

SZYBKA WYSYŁKA

Nasze meble dostarczamy na miejsce własnym środkiem transportu, w krótkim czasie, z zachowaniem bezpieczeństwa przesyłek...

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Jedną z honorowanych form płatności za zakupione meble jest płatność przy odbiorze, która gwarantuje spokojną i bezpieczną transakcję...