WOSKOWANIE GRATIS

Nie zwlekaj! Woskowanie mebli drewnianych z kolekcji Hacienda w dowolnie wybranym kolorze GRATIS...

PROMOCJA SPRAWDŹ!

BEZSĘCZNE FRONTY

Fronty mebli sosnowych z Kolekcji Klasycznej wykonywane są z bezsęcznego drewna litego...

PROMOCJA SPRAWDŹ!

Kategorie

Informacja

Blog

Złote medale Krystyny i Grzegorza Guzików w sprincie

Złote medale Krystyny i Grzegorza Guzików w sprincie

Krystyna Guzik i Grzegorz Guzik zdobyli złote medale w sprincie podczas mistrzostw Polski w biathlonie, które odbyły się w Dusznikach-Zdroju. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy naszych biathlonistów!
Czytaj dalej
Domowy warsztat. Jak samemu przemalować meble z litego drewna?

Domowy warsztat. Jak samemu przemalować meble z litego drewna?

Drewniane meble zachwycają swoją ponadczasowością. Jednak nawet one mogą zostać nadgryzione przez ząb czasu. Intensywna i długotrwała eksploatacja sprawia, że meble tracą swój oryginalny blask. Na szczęście to nie koniec świata. Nie trzeba ich skazywać na wyrzucenie na bruk. Przy odrobinie dobrej woli i czasu własnoręcznie możemy przywrócić im dawny czar. Korzystając ze sposobności mamy możliwość nadania naszym drewnianym meblom nowego koloru, dzięki czemu, jeśli zmieniamy wystrój mieszkania, nie trzeba kupować nowych mebli, a wystarczy tylko odnowić i przemalować stare. Taki zabieg nie tylko ucieszy oczy wszystkich domowników, ale także odciąży domowe finanse – przemalowanie mebli drewnianych jest zdecydowanie bardziej ekonomicznym rozwiązaniem niż zakup nowych mebli. Jak jednak się do tego zabrać?
Czytaj dalej
Jak czyścić meble z drewna dębowego?

Jak czyścić meble z drewna dębowego?

Meble, szczególnie te drewniane, wymagają systematycznej pielęgnacji. Materiał, z którego są wykonane jest jednocześnie bardzo trwały i delikatny. Jego wrażliwość na środki chemiczne, ciepło wydzielające się z gorących naczyń czy wilgoć sprawia, że aby w pełni cieszyć się pięknem mebli drewnianych trzeba o nie odpowiednio zadbać. Większości zabrudzeń i uszkodzeń można uniknąć bez większego problemu, należy tylko pamiętać o podstawowych cechach drewna, a raczej jego podatności na konkretne uszkodzenia. Przede wszystkim nie można kłaść bezpośrednio na meblach drewnianych gorących naczyń, ponieważ może to spowodować odbarwienia, których nie sposób usunąć. Ważne jest także chronienie drewna przed wodą i wilgocią – chodzi np. o niepozostawianie mokrych przedmiotów na blacie stołu.
Czytaj dalej
Otwarto pierwszy salon firmowy mebli drewnianych Woodica w Jankach, k. Warszawy.

Otwarto pierwszy salon firmowy mebli drewnianych Woodica w Jankach, k. Warszawy.

Z przyjemnością informujemy, iż z dniem 20 lipca ruszył nasz pierwszy salon sprzedaży w podwarszawskich Jankach, tuż przy Parku Handlowym Janki.Do dyspozycji klientów oddaliśmy łącznie 500 m2 powierzchni, w ramach której można zobaczyć większość kolekcji z naszej oferty.Serdecznie zapraszamy do zakupów!
Czytaj dalej
Porównanie stylów w kolekcjach Parma i Siena

Porównanie stylów w kolekcjach Parma i Siena

Aranżacja mieszkania jest bardzo odpowiedzialnym zadaniem. Mimo że trzeba włożyć w nią wiele wysiłku i poświęcić jej sporo czasu przynosi wymierne korzyści. Niezależnie od wybranego stylu, by cała kompozycja była spójna i prawidłowo odbierana należy odpowiednio operować dodatkami – wiedzieć co pasuje, co nie, czego dodać więcej, a czego unikać. W skrajnych przypadkach jeden niedopasowany element psuje całą aranżację. Nie chcielibyśmy, by mały błąd zniweczył plan idealnego urządzenia naszych czterech kątów. Nie powinniśmy się obawiać, błędy można naprawić. Lepiej jednak jest ich unikać – zapobiegać, zamiast leczyć. Dobór dodatków do mieszkania porównajmy na przykładzie kolekcji Parma i Siena. Sprawdźmy co do nich pasuje!
Czytaj dalej
Aranżacja małych przestrzeni

Aranżacja małych przestrzeni

Urządzanie mieszkania zawsze jest sporym wyzwaniem dla domowników. Poszukiwanie inspiracji, szkice, przymiarki – to wszystko potrafi pochłonąć duże ilości czasu i energii. Jednak odpowiednia aranżacja wnętrza pozwala wyrazić siebie, pokazać swój charakter na przykładzie zagospodarowania pomieszczeń, w których mieszkamy. Dom jest swoistą wizytówką osób, które w nim żyją. Dlatego też warto poświęcić wspomniany wyżej czas, wykrzesać z siebie trochę sił i stworzyć aranżację idealną dla siebie i swoich bliskich. Urządzanie dużych przestrzeni jest równoznaczne z udostępnieniem zmysłowi kreatorskiemu wielkiego pola do popisu. Jednak to aranżacja małych przestrzeni wymaga sprytu i przemyślanego pomysłu. Zadanie jest trudne, ale nie niemożliwe do wykonania. Warto poznać kilka trików, które ułatwią tworzenie unikalnej kompozycji.
Czytaj dalej
Małżeński medal Krystyny i Grzegorza Guzików

Małżeński medal Krystyny i Grzegorza Guzików

W ubiegłą niedzielę małżeński team zdobył brązowy medal w sztafecie mieszanej. To pierwszy krążek wywalczony przez polską reprezentację w trwających w Dusznikach-Zdrój Mistrzostwach Europy w biathlonie. Na podium stanęli również Rosjanie i Norwegowie.Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy naszych biathlonistów!
Czytaj dalej
Sukces Krystyny i Grzegorza Guzików w Mistrzostwach Polski w biathlonie

Sukces Krystyny i Grzegorza Guzików w Mistrzostwach Polski w biathlonie

Biathlonowe małżeństwo może zaliczyć rok 2016 do bardzo udanych. Ukoronowaniem sukcesów sportowych były medale w mistrzostwach Polski w Kościelisku. Krystyna Guzik zdobyła brązowy medal w sprincie. Z kolei Grzegorz Guzik stanął na najwyższym stopniu podium dwukrotnie: w supermiksie i sprincie. Gratulujemy medali i życzymy dalszych sukcesów sportowych w 2017 roku!
Czytaj dalej
Nowoczesne Święta z kolekcją Parma. Nastrój tkwi w dodatkach.

Nowoczesne Święta z kolekcją Parma. Nastrój tkwi w dodatkach.

Święta Bożego Narodzenia w końcu nadeszły. Pierwsze sklepy zaczęły się przystrajać w świąteczne ozdoby już w listopadzie. Dla wielu osób to przesada, ale rynek ma swoje wymagania i potrzeby. Niemniej jednak, w naszych domach, świąteczne przygotowania rozpoczynają się o wiele, wiele później. Niezależnie od aranżacji, na którą się zdecydowaliśmy urządzając dom, wprowadzenie świątecznego klimatu do mieszkania jest częścią tradycji.
Czytaj dalej
Kolekcja Genua – urządzamy pokój dla dziecka

Kolekcja Genua – urządzamy pokój dla dziecka

Urządzanie pokoju dziecięcego to prawdziwe wyzwanie, ale jakże przyjemne. Na samą myśl o tym człowiekowi robi się cieplej na sercu. Planowanie rozmieszczenia poszczególnych elementów może pochłonąć trochę czasu, ale widok uśmiechniętego od ucha do ucha dziecka jest tego warty. Pokój dla dziecka musi być przede wszystkim bezpieczny. To właśnie w nim nasze pociecha spędzać będzie znaczną część swojego czasu. Niezależnie od wieku, poświęci go na zabawę, naukę, odpoczynek – zatem trzeba zapewnić mu dostęp do wszystkich potrzebnych mebli. Naprzeciw oczekiwaniom rodziców wychodzi kolekcja drewnianych mebli Genua w wersji dziecięcej („zwykła” Genua kierowana jest do osób ceniących sobie minimalistyczną elegancję).
Czytaj dalej

FACHOWI KONSULTANCI

Nasi konsultanci to profesjonalny zespół ludzi, którzy udzielą wyczerpujących informacji i pomogą dokonać właściwego wyboru...

DOSTAWA Z WNIESIENIEM

Nasza oferta obejmuje wniesienie mebli do mieszkania lub domu klienta oraz montaż mebli na miejscu...

SZYBKA WYSYŁKA

Nasze meble dostarczamy na miejsce własnym środkiem transportu, w krótkim czasie, z zachowaniem bezpieczeństwa przesyłek...

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Jedną z honorowanych form płatności za zakupione meble jest płatność przy odbiorze, która gwarantuje spokojną i bezpieczną transakcję...